08 LUTEGO 2020 R. GODZ. 18.00
HOTEL ANDEL`S
OGRODOWA 17, ŁÓDŹ


ORGANIZATOR

W PROGRAMIE BALU

  • UROCZYSTA KOLACJA
  • WYSTAWA PRAC PEDAGOGÓW WYDZIAŁU SZTUK PIĘKNYCH ASP IM. WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI
  • KONCERT ZESPOŁU GOLDEN LIFE
  • RECITAL MIROSŁAWA NIEWIADOMSKIEGO
  • NAJWIĘKSZE PRZEBOJE TANECZNE W WYKONANIU ZESPOŁU CHRZĄSZCZE
  • EMOCJONUJĄCE AUKCJE CENNYCH PRZEDMIOTÓW I DZIEŁ SZTUKI
  • LOTERIA FANTOWA

WARUNKI UCZESTNICTWA

MINIMALNY KOSZT UDZIAŁU W BALU: 350 ZŁ /OS. - 1 MIEJSCE PRZY 10-CIO OSOBOWYM STOLIKU.

NUMER KONTA, NA KTÓRY NALEŻY UISZCZAĆ WPŁATY:
35 2030 0045 1110 0000 0391 8760
TYTUŁEM: "BAL ROTARY + NAZWISKO/NAZWISKA GOŚCI"

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, NAPISZ DO NAS NA ADRES: BAL@ROTARY.LODZ.PL
CEL CHARYTATYWNY

JAK WYNIKA Z DANYCH GUS, PRZYCZYNĄ ŚMIERCI NIEMAL CO CZWARTEJ OSOBY W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM JEST NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY. TO NAJWYŻSZY WYNIK W KRAJU. TYMCZASEM...

ŁÓDŹ, JAKO JEDYNE MIASTO WOJEWÓDZKIE NIE MA HOSPICJUM STACJONARNEGO DLA DOROSŁYCH


STAN RZECZY STARA SIĘ ZMIENIĆ STOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŁÓDZKIE, KTÓRE OD 7 LAT, KROK PO KROKU ADAPTUJE BUDYNEK DAWNEJ SZKOŁY PRZY UL. POJEZIERSKIEJ 45/5. DO ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI BRAKUJE OK. 1 MLN ZŁ.

ROTARIANIE, LIDERZY LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, ŁODZIANIE – POMÓŻMY URUCHOMIĆ TAK POTRZEBNĄ I WYCZEKIWANĄ PLACÓWKĘ!
FORMULARZ REJESTRACYJNY


Liczba zaproszonych gości (nie licząc siebie):
Na podany w rejestracji adres e-mail zostanie wysłany indywidualny link do Pana/Pani stolika. Link należy wysłać do zaproszonych osób.

Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z „Polityką prywatności” i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w sposób określony w w/w zapisach „Polityki prywatności”.
Jestem świadom, iż udział w XXI Charytatywnym Karnawałowym Balu Łódzkich Klubów Rotary jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i wykorzystanie mojego wizerunku podczas wydarzenia w dniu 08.02.2020 r. Zgoda obejmuje utrwalanie, obróbkę, powielanie i wykorzystanie wykonanych zdjęć i materiałów video, za pośrednictwem dowolnych mediów oraz w materiałach marketingowych Stowarzyszenia Rotary Klub Łódź zgodnie z obowiązującym prawem. Jednocześnie zrzekam się praw związanych z kontrolą i zatwierdzaniem każdorazowego wykorzystania fotografii z moim wizerunkiem. Podstawa prawna: art. 81 ust. 1 zd. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz.u. z 1994 r. Nr 24 poz. 83, ze zm.): "Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej."

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Rotary Klub Łódź z siedzibą w Łodzi przy ul. Ogrodowej 17. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w XXI Charytatywnym Karnawałowym Balu Łódzkich Klubów Rotary. W każdej chwili możesz cofnąć wyrażoną poniżej zgodę. W tym celu skontaktuj się z Administratorem danych pisząc wiadomość e-mail na adres: privacy@rotary.lodz.pl *Pola obowiązkowe


WYSYŁANIE...
DZIĘKUJEMY! NA PODANY ADRES E-MAIL WYSŁALIŚMY POTWIERDZENIE REJESTRACJI.Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później.
PATRONI MEDIALNI:
PARTNERZY I SPONSORZY:
KONTAKT